SEZÓNA 2024 - 2025

STAŇ SE LICENCOVANÝM INSTRUKTOREM! UDĚLEJ SI NÁŠ KURZ!

CHCI SE STÁT SKI*SNB INSTRUKTOREM

Licencovaný instruktorský kurz se pořádá v Deštném v Orlických horách. Po kurzu odejdeš jako plnohodnotný instruktor s doživotním osvědčením. Naučíme tě učit klienty, zlepšíme tvé jezdecké schopnosti a užiješ si prosincové dny na kopci. Informace ke kurzu + přihlášky nalezneš o kousek níže. Standardně přijímáme instruktory od 18 let věku.

SKI*SNB kurz 2024 - Deštné v Orl.h.

Licence MŠMT:
a.) Instruktor*instruktorka základů sjezdového lyžování
b.) Instruktor*instruktorka základů snowboardingu

Termín: 17. - 22. 12. 2024 (úterý večer - neděle odpoledne)
Cena za kurz: 5450,- Kč

Možné přiobjednat v rámci přihlášky (cena nezahrnuje):
-Ubytování:
  a.) 280,- Kč za osobu na noc ve vytápěných chatkách s kuchyňkou a tekoucí vodou.
  b.) 800,- Kč za osobu na noc v pensionových apartmánech s kuchyňkou a vlastním sociálním zařízením.
-Stravování: 140,- Kč snídaně, 95,- Kč vydatná polévka s chlebem k obědu.
-Skipas: Proběhne společný nákup za zvýhodněnou cenu.

Podrobnější informace o kurzu jsou uvedeny v přihlášce. Nebo ti je rádi je poskytneme na čísle 777 100 529, nebo e-mailu info@skiskoladestne.cz.

CHCI SE STÁT VAŠÍM SKI*SNB INSTRUKTOREM Po úspěšném ukončení kurzu a složení zkoušek si spolu popovídáme o práci u nás. Následně tě zaškolíme na služby lyžařské školy (v ceně kurzu v rámci jedné přihlášky) a první společná sezóna může začít. Informace ke kurzu + přihlášky nalezneš o kousek níže.

Pokud odučíš min. 150 hodin v naší lyžařské škole v zimní sezoně 2024/2025, celou částku kurzu (5450,- Kč) ti dáme jako bonus s poslední výplatou na konci sezóny.

CHCI BÝT VÁŠ INSTRUKTOR*KA A MÁM LICENCI

Již zkušeným instruktorům s akreditovanou licencí stačí nás kontaktovat a následně absolvovat víkendové školení 14. 12. (sobota celý den) pro sjednocení systému výuky s naší lyžařskou školou. Standardně přijímáme instruktory od 18 let věku. Pokud máš zájem, pošli zprávu na e-mail info@skiskoladestne.cz. Není ti všechno jasné? Zavolej na číslo 777 100 529.

Instruktorské školení - Deštné v Orl.h.

Termín: 14. 12. 2024 (sobota celý den)

Povinné školení pro naše stávající instruktory i nové parťáky, kteří mají vlastní licenci.

Zájemce o práci s akreditovanou licencí prosíme o přihlášení přes e-mail info@skiskoladestne.cz. Instruktoři s akreditovanou licencí mají školení zdarma. Pro stávající instruktory probíhá přihlašování taktéž přes email info@skiskoladestne.cz.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

INSTRUKTORŮM NABÍZÍME:

- super práci na celou zimu pro brigádníky i celosezónní instruktory

- dobré platové ohodnocení: sazba závisí zejména na počtu odučených dní v měsíci, praxi, zkušenostech a celkovém přístupu
--- instruktor na celou sezónu: 245 - 400+ Kč/hod.
--- instruktor na víkendy + volné dny: 210 - 400+ Kč/hod.

- permanentka včetně večerního lyžování

- ubytování pro aktivně učící instruktory*ky na celou sezónu zdarma

- stravování zdarma pro aktivně učící instruktory a instruktorky na celou sezonu

- zapůjčení jednotného instruktorského oblečení