SEZONA 2023 - 2024

Připoj se k nám na zimu 2023 - 2024!

CHCI BÝT INSTRUKTOR A NEMÁM LICENCI

Rádi zaučíme nové parťáky bez předchozích zkušeností. Zájemci bez licence se mohou přihlásit na licencovaný instruktorský kurz pořádaný v Deštném v Orlických horách. Naučíme tě vše potřebné k práci jako insturktor. Po úspěšném ukončení kurzu a složení zkoušek si spolu popovídáme o práci u nás. Následně tě zaškolíme na služby lyžařské školy (v ceně kurzu v rámci jedné přihlášky) a první společná sezona může začít. Informace ke kurzu + přihlášky nalezneš o kousek níže. Standardně přijímáme instruktory od 18 let věku.

Lyžařský kurz 2023 - Deštné v Orl.h. (MŠMT licence)

Termín: 15. - 20. 12. 2023 (pátek večer - středa odpoledne)

Cena za kurz: 4950,- Kč

Cena nezahrnuje:

-Ubytování: 220,- Kč za osobu na noc ve vytápěných chatkách s kuchyňkou a tekoucí vodou. Možné přiobjednat v rámci přihlášky.

-Stravování: 140,- Kč snídaně, 90,- Kč vydatná polévka k obědu. Možné přiobjednat v rámci přihlášky.

-Skipas: Proběhne společný nákup za zvýhodněnou cenu.

Pokud odučíš min. 150 hodin v naší lyžařské škole v zimní sezoně 2023/2024, celou částku kurzu (4850,- Kč) ti dáme jako bonus s poslední výplatou na konci sezóny.

Podrobnější informace o kurzu jsou uvedeny v přihlášce. Rádi je poskytneme na tel. 777 100 529, nebo e-mailu info@skiskoladestne.cz.

Snowboardový kurz 2023 - Deštné v Orl.h. (MŠMT licence)

Termín: 15. - 20. 12. 2023 (pátek večer - středa odpoledne)

Cena za kurz: 4950,- Kč

Cena nezahrnuje:

-Skipas: Proběhne společný nákup za zvýhodněnou cenu.

Pokud odučíš min. 150 hodin v naší lyžařské škole v zimní sezoně 2023/2024, celou částku kurzu (4950,- Kč) ti dáme jako bonus s poslední výplatou na konci sezóny.

CHCI BÝT INSTRUKTOR A MÁM LICENCI

Již zkušeným instruktorům s akreditovanou licencí stačí nás kontaktovat a následně absolvovat víkendové školení 9. - 10. 12. (sobota ráno - neděle odpoledne) pro sjednocení systému výuky s naší lyžařskou školou. Standardně přijímáme instruktory od 18 let věku. Pokud máš zájem, pošli zprávu na e-mail info@skiskoladestne.cz. Není ti všechno jasné? Zavolej na číslo 777 100 529.

Instruktorské školení - Deštné v Orl.h.

Termín: 9. - 10. 12. 2023 (sobota ráno - neděle odpoledne)

Povinné školení pro naše stávající instruktory i nové parťáky, kteří mají vlastní licenci.

Zájemce o práci s akreditovanou licencí prosíme o přihlášení přes e-mail info@skiskoladestne.cz. Instruktoři s akreditovanou licencí mají školení zdarma. Pro stávající instruktory probíhá přihlašování taktéž přes email info@skiskoladestne.cz.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

INSTRUKTORŮM NABÍZÍME:

- super práci na celou zimu pro brigádníky i celosezónní instruktory

- dobré platové ohodnocení: sazba závisí zejména na počtu odučených dní v měsíci, praxi, zkušenostech a celkovém přístupu

--- instruktor na celou sezónu: 250 - 400+ Kč/hod.

--- instruktor na víkendy + volné dny: 200 - 400+ Kč/hod.

- permanentka včetně večerního lyžování

- ubytování pro aktivně učící instruktory a instruktoři na celou sezonu zdarma

- stravování zdarma pro aktivně učící instruktory a instruktory na celou sezonu

- zapůjčení jednotného instruktorského oblečení