ONLINE REZERVACE

PRIVÁTNÍ VÝUKA:

Rezervace výuky se stává závaznou v okamžiku potvrzení lekce sms zprávou!
Vaše rezervace se stává závaznou po zaslání potvrzovacího kódu, který Vám pošleme na Váš mobilní telefon 2 dny před termínem výuky. Kód v jeho přesném znění zašlete formou odpovědi zpět, a to do 10:00 hodin následujícího dne. V případě, že kód nebude včas poslán, systém Vaši objednávku automaticky smaže.
K jednomu instruktorovi je možná rezervace maximálně dvou klientů najednou. Výjimka více klientů v rámci jednoho instruktora (z jedné rodiny) se domolouvá s kanceláří LŠ.
Rezervaci je nutné registrovat na česká mobilní čísla. Zahraniční čísla a pevné linky nejsou povoleny!
Privátní trénink na večerku (oblíbený u dospělých) se domlouvá přímo s kanceláři LŠ.

SKUPINOVÁ VÝUKA:

Pro úspěšnou rezervaci není potřeba potvrzovací sms zprávy!
Rezervace každého klienta probíhá zvlášť. K jedné rezervaci není možné přiřadit více klientů najednou. Každý klient má svou vlastní rezervaci do skupinové výuky.

STORNO A DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE :

Chcete-li objednávku, případně již potvrzenou rezervaci, zrušit, využijte prosím sms zprávu na tel.778 138 708, a to do 14. hodiny předchozího dne. Do zprávy uveďte datum, čas, jméno a příjmení klienta.
Rezervované lekce je nutné uhradit minimálně 20 minut před zahájením výuky!

Ťapi klub - pro malé začínající lyžaře

!!! Rezervace Ťapi klubu je možná pouze telefonicky nebo v kanceláři lyžařské školy.

Vyberte den rezervace:

Ceny SKI&SNOWBOARD školy pro letošní sezónu 2023/2024 ke stažení zde