Ťapi klub
služba pro malé začínající lyžaře

• Program trvá 100 minut. Koná se dopoledne, nebo odpoledne.
  • Počet: 2 instruktoři na minimálně 4 až maximálně 8 dětí. Skupina zůstává celou lekci neměnná.
  • Věk: Od 4 do 6 let.
  • Úroveň Úplný začátečník; Začátečník.
  • Průběh:
    • Nejpozději 20 minut před plánovaným začátkem lekce se dostavíte do kanceláře lyžařské školy, kde proběhne platba v hotovosti. Pokud si půjčujete vybavení, doporučujeme se dostavit 30 minut před začátkem.
    • Po zaplacení obdržíte vestičku s kartou se jménem.
    • Přibližně 3 minuty před začátkem lekce se přesunete s dětmi k dřevěné budce K2 za iglú.
    • U dřevěné budky K2 předáte vaše děti na začátku lekce instruktorovi. Lekce probíhá celou dobu na čtyřech stanovištích v rámci výcvikového areálu LŠ, kde se děti seznamují s lyžemi a pohybem i jízdou na lyžích.

Důležité informace + příprava na klub
  • U dřevěné budky K2 se nachází tabule s kontakty. Prosíme, nechte na sebe tel. číslo v případě nespolupráce dětí.
  • Po platbě ťapi klubu, nebo před platbou lyžařského klubu připravíte vaše dítě:
    • S malými dětmi dojděte před programem na záchod.
    • Je vhodné se předem sami/s dítětem rozcvičit, například v iglú, aby klub proběhl co nejefektivněji.
    • Zkontrolujte výstroj: Vhodně děti oblečte podle aktuální klimatických podmínek, zkontrolujte, zda nic nevyčuhuje (šály, copy, šátky, kapsy, zipy, atd.).
    • Zkontrolujte výzbroj: Nazujte dětem lyžařské boty a přesvědčte se, zda sedí. Ujistěte se, že jsou lyže správně dlouhé a odborně seřízené. Hůlky nedoporučujeme.

Ceník v PDF na sezonu 2023/2024 najdete v ZDE.