Obchodní podmínky a provozní řád LŠ
  • Provozní doba kanceláře: 8.30 – 16 hodin.
  • Cena výuky je uvedena v ceníku. Od 3. hodiny je poskytována sleva na jméno a je nepřenosná. Počet hodin je zaznamenán v objednávkovém programu v kanceláři. Platba za lekce probíhá předem v kanceláři LŠ. Sraz s instruktorem je u budovy LŠ (po předchozí domluvě i jinde). Vyučovací hodina začíná v každou celou a trvá 50 minut.
  • Výuka je určena pro dospělé a děti od 3 let (snowboard od 5 let).
  • Při odpovídajících sněhových podmínkách vyučujeme za každého počasí.
  • Rezervace výuky je možná 7 dní předem přímo v kanceláři školy nebo prostřednictvím předběžné elektronické objednávky. Telefonické objednávky na čísle 494663385 jsou vyřizovány jako poslední a jsou tedy výrazně omezeny. Pokud se nelze dovolat, jsou obsluhováni klienti u přepážky LŠ.
  • Podmínky rezervace: Maximální počet objednaných hodin v daný den, je 4 hodiny. Při větším počtu objednávaných hodin je nutná úhrada.
  • Storno poplatky: Vracíme 100 % ceny při zrušení objednávky alespoň 2 dny předem. Vracíme 50 % ceny při zrušení objednávky 1 den předem. Vracíme 0 % ceny při zrušení objednávky v daný den.
  • Rušení rezervací se provádí formou sms na tel.778 138 708, a to do 14.hodiny předchozího dne. Do zprávy uveďte datum, čas, jméno a příjmení klienta. Při nezrušení objednávky budou smazány všechny následující rezervace. Další objednávky budou možné pouze při úhradě předem.
  • ÚHRADU REZERVOVANÉ HODINY JE NUTNO PROVÉST NEJPOZDĚJI 20 MINUT PŘED ZAHÁJENÍM VÝUKY, JINAK BUDE REZERVACE ZRUŠENA.
  • V ZÁVAŽNÝCH PŘÍPADECH (např. onemocnění instruktora, počasí apod.) SI PROVOZOVATEL VYHRAZUJE PRÁVO REZERVACI ZRUŠIT.
  • Vrácení ceny za lekci je možné pouze v závažném případě (klimatické podmínky, nespolupráce klienta). V těchto případech, neuběhne-li více jak polovina času výuky, vracíme 50 % z ceny lekce. V ceně výuky je použití přepravních zařízení LŠ, tj. provázkových vleků, pojízdného koberce a kolotoče.
  • V ceně výuky není jízdné na vlecích skiareálu. Na tyto vleky je možné zakoupit kartu vlastní dle ceníku skiareálu. Po dohodě s instruktorem je možné využít kartu LŠ a bezprostředně po výuce počet jízd zaplatit v hotovosti přímo instruktorovi nebo v kanceláři LŠ. Při výuce na vlecích skiareálu je pro děti do 15 let v ceně zapůjčení ochranné přilby a reflexní vesty.
  • Instruktor má zodpovědnost nad nezletilými osobami v případě, že mají správné vybavení (vhodnou lyžařskou nebo snowboardovou obuv, lyže nebo snowboard a správně seřízené vázání) a pokud respektují pokyny a upozornění instruktora.
  • Rodiče jsou před výukou povinni nahlásit zdravotní stav svého dítěte, možné komplikace apod. Dále jsou rodiče či klienti povinni nahlásit jakoukoli zdravotní či materiálovou újmu ihned po skončení lekce, jinak nebude újma akceptována.
  • Pro případ nenadálé situace (nespolupráce dítěte, úraz,…) je možné zanechat v kanceláři LŠ rychlý kontakt (číslo mob. telefonu) na tabuli kontaktů.
  • Klient je povinen poslouchat a dodržovat pokyny instruktora. Pokyny vycházejí z metodiky výuky lyžování APUL (Asociace profesionálních učitelů lyžování) při respektování pravidel FIS pro chování lyžařů a snowboardistů a pravidel skiareálu.
  • Zakoupením výuky klienti souhlasí s případným umístěním fotografií z průběhu lekcí na internetových stránkách školy nebo areálu, nebo s použitím na reklamních materiálech školy nebo areálu.
  • Každý klient zakoupením výuky souhlasí s provozním řádem.