najdete nás na facebooku
Dnes, 20.3.2022, lyžařská škola, včetně půjčovny a Yettiho hřiště, ukončí provoz. Děkujeme za Vaši přízeň. Těšíme se v sobotu na Rampušáka a zimní sezónu 2022/2023.

Pokud uvažujete o tom, že nás v zimní sezoně 2021/2022 navštívíte a ubytujete se v Zákoutí (www.zakouti.eu), dostanete od nás pozornost v podobě :

 • slevy na Yettiho hřišti
 • slevy v půjčovně
 • slevy na výukuDůležité informace k objednávkám! Vaše rezervace se stává závaznou po zaslání potvrzovacího kódu, který Vám pošleme na Váš mobilní telefon 2 dny před termínem výuky. Kód v jeho přesném znění zašlete formou odpovědi zpět, a to do 10:00 hodin následujícího dne. V případě, že kód nebude včas poslán, systém Vaši objednávku automaticky smaže. Chcete-li objednávku, případně již potvrzenou rezervaci, zrušit, využijte prosím sms zprávu na tel.778 138 708, a to do 14.hodiny předchozího dne. Do zprávy uveďte datum, čas, jméno a příjmení klienta.

Lyžařská škola Na Martě Deštné v Orlických horách

Lyžařská škola byla založena v roce 1991 v jednom z největších lyžařských středisek Orlických hor. Našim klientům nabízíme služby v oblasti výuky lyžování a snowboardingu, půjčování lyžařského a snowboardového vybavení a prodej sportovního oblečení. Nově také nabízíme výuku telemarku, snowboardového freestylu nebo dětský klub s animačním programem, který je přizpůsoben lyžařským dovednostem dětí ve skupině. Areál školy je vybaven provazovými vleky, cvičným hřištěm pro lyžaře začátečníky - Yettiho hřiště s pojízdným pásem SUNKID, kolotočem, překážkami a dětským koutkem ve tvaru iglú. Kvalitu námi poskytovaných služeb dokazuje zejména spokojenost vás, našich klientů, s našimi instruktory (výsledky + diplomy).


Zimní sezona 2021/2022:

 • Dosažené lyžařské dovednosti prověří opičák APU - APU kartička, kterou znáte již z minulé zimní sezony. APU kartičku předejte prosím svému instruktorovi před výukou.
 • Elektronický systém poptávání hodinv provozních pravidlech a rezervacích [klikněte zde] najdete nově vytvořený elektronický systém objednávek k vyjádření vašeho předběžného zájmu o výuku. Systém je vhodný v případě, že se chcete objednat alespoň 7dnů předem (objednávky v něm jsou omezené počtem instruktorů). Můžete také využít telefonickou rezervaci.
 • Dětský koutek v iglú

  Kontakt

  Lyžařská škola na Martě
  Deštné v Orlických horách


  Telefon do kanceláře školy: +420 494663385
  Informace k provozu: +420 777100529
  E-mail: info@skiskoladestne.cz
 
©2008
provozovatel školy: DAK Služby s.r.o., +420 492 601 385