Lyžařský klub
procvičení dovedností s dopomocí instruktorů; soutěže na lyžích

• Lyžování trvá 100 minut. Začíná v jakýkoliv libovolný čas v rámci provozní doby. Zakoupená doba je nedělitelná, začíná zaplacením služby. Pokud do 12:00, nebo 16:00 nebyl vyčerpán celý čas, zbývající minuty propadají.
  • Věk: Od 6 let.
  • Úroveň Minimálně mírně pokročilý. Podmínkou předchozí bezpečné zastavení v pluhu na mírném svahu.
  • Provozní doba: Víkendy; Svátky; Další dny vyhrazené provozovatelem. Klienti se otevírací dobu mimo pevně stanovená data dozví: a.) na webu skiskoladestne.cz; b.) na tabuli u vstupu do výcvikového areálu LŠ. Provozovatel si vyhrazuje právo uzavřít lyžařský klub i v pevně daná data při nepřízni počasí.
  • Podmínky:
  • - Kapacita: Maximálně 20 klientů v jeden čas.
  • - Vyloučení z přepravy: Klient může být vyloučen z lyžařského klubu, pokud nezvládne zastavit.
  • Platba: U dřevěné budky K2 před areálem LŠ vedoucímu instruktorovi.
  • Průběh:
    • Před zaplacením vyzkouší vedoucí instruktor úroveň dítěte (klienta). Při splnění požadavků proběhne platba a vy obdržíte vestičku s kartou se jménem a časem vstupu/odchodu.
    • Následně vpustí vedoucí instruktor klienta na místo setkání uvnitř výcvikového areálu, kde si ho vyzvednou další instruktoři.
    • Náplň klubu: Zopakování a procvičení dovedností pod dohledem instruktorů, kteří klientům poskytují dopomoc. Zároveň klienty motivují formou organizovaných soutěží.
    • Po vypršení času se instruktoři s klientem rozloučí a vrátí ho na místo setkání, kde si ho musí vyzvednout rodič/zákonný zástupce. Pokud se dítě (klient) rozhodne z jakéhokoliv důvodu ukončit lyžařský klub dříve, než vyprší čas pro vstup, musí počkat na místě setkání. Zde si ho následně vyzvedne rodič/zákonný zástupce.

Důležité informace + příprava na klub
  • U dřevěné budky K2 se nachází tabule s kontakty. Prosíme, nechte na sebe tel. číslo v případě nespolupráce dětí.
  • Po platbě ťapi klubu, nebo před platbou lyžařského klubu připravíte vaše dítě:
    • S malými dětmi dojděte před programem na záchod.
    • Je vhodné se předem sami/s dítětem rozcvičit, například v iglú, aby klub proběhl co nejefektivněji.
    • Zkontrolujte výstroj: Vhodně děti oblečte podle aktuální klimatických podmínek, zkontrolujte, zda nic nevyčuhuje (šály, copy, šátky, kapsy, zipy, atd.).
    • Zkontrolujte výzbroj: Nazujte dětem lyžařské boty a přesvědčte se, zda sedí. Ujistěte se, že jsou lyže správně dlouhé a odborně seřízené. Hůlky nedoporučujeme.

Ceny SKI&SNOWBOARD školy pro letošní sezónu 2023/2024 ke stažení zde